top of page
  • Peter Legény

Klubový spravodaj #02

Milí veslári, členovia klubu, rodičia, podporovatelia a priatelia,

skončila nám veslárska sezóna 2022, prezuli sme zimné gumy a naši mládežníci zazimovali a presunuli sa z lodenice do posilky. Keďže jeseň v našej komunite bola intenzívna a máme toho veľa za sebou, rád by som niektoré momenty zhrnul a oboznámil s nimi aj tých, ktorí nestihli všetky naše akcie.


Najintenzívnejším momentom bol už 54. ročník Memoriálu Ctibora Reiskupa, ktorý sa aj vďaka skvelému počasiu a drobným nedostatkom vydaril a užili sme si skvelý deň. Najkrajším momentom boli naše dresy na stupni víťazov a celkovo 8 zlatých medailí. Vďaka novým členom nášho mládežníckeho družstva sme dôstojne obsadzovali viaceré kategórie a naše dresy bolo vidieť naprieč štartovým polom.

Vyvrcholením boli tradične preteky osemveslíc. V súboji štyroch osiem naša veteránska posádka obhájila minuloročné víťazstvo a pohár Ctibora Reiskupa ostal doma! Všetkým medailistom gratulujem.


Už teraz sa teším na budúci ročník, kde opravíme drobné chybičky a zorganizujeme dôstojnú oslavu nášho klubu. Chystáme aj dáke prekvapenia a verím, že k tomu prispejú i naši veslári svojimi skvelými výkonmi.