top of page
  • Writer's picturePeter Legény

Lodeničná párty 2024

Všetkých veslárov, rodičov a priateľov klubu pozývame na

Párty 2024, ktorá bude v sobotu 22.6.2024 v lodenici na Zlatých pieskoch.


Máme za sebou zimnú prípravu, jarnú časť sezóny, jarné upratovanie v lodenici a pred začiatkom leta je čas na bilancovanie a pohľad do blízkej budúcnosti, čo nás čaká a aké sú naše predstavy.
Tiež by sme si pripomenuli štart našej čisto klubovej dievčenskej osmy, ktorá bola v celom štartovom poli v Piešťanoch jasne najkrajšia a úspech našich veteránov, ktorí boli v Prahe zase najrýchlejší.


Aj pre toto by sme sa radi spoločne stretli s každým, kto bude mať v sobotu 22.6. čas a chuť na príjemné posedenie s priateľmi a v atmosfére prostredia našej lodenice. Začíname o 14-tej hodine. Tradične sa bude podávať veslársky guláš, pivo, kofola, domáce koláčiky našich gazdiniek a krátky príhovor predsedu, čiže komplet menu.Tešíme sa na stretnutie všetkých spoločných známych, ako i na nových rodičov a priateľov našej novej početnej omladiny.


Aby sme si spoločné stretnutie užili aj v dôstojnom prostredí, hodnom takejto udalosti, bude v sobotu pred akciou (15.6.) stretnutie dobrovoľníkov- skrášľovačov nášho areálu. Čím nás bude viac, tým rýchlejšie budeme krajší. Účasť dobrovoľná a vítaná, začíname už od 9-tej.


Výbor Veslárskeho klubu

Slávia STU Bratislava

5 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page